Корзина
254 отзыва
+380988494925
+380988494925
+380988494925
+380631235414
Интернет-магазин аксессуаров Модная покупка

Окуляри сонцезахисні з минулого (укр.)

Окуляри сонцезахисні з минулого (укр.)
Це дуже цікаво! Дивіться фото сонячних окулярів з минулих років

13.10.14

 

Які були окуляри сонцезахисні у прошлому сторіччі?

Кілька років поспіль колекції різних дизайнерів і подіумні покази наповнені стилями ретро і вінтаж. І виникає питання, з чим пов'язана ця любов до «історії»: з світовою кризою і бажанням заощадити або новим витком моди, який переживає черговий цикл.

Давайте і ми сьогодні пориємося в бабусиній скрині і подивимося старі фотографії модниць і модників минулих років у сонячних окулярах. А заодно і з'ясуємо, які форми сонцезахисних окулярів були модні в минулому столітті

Сонцезахисні окуляри стають частиною іміджу в 20-і роки, коли засмагле обличчя і тіло стає символом активної та здорового життя. Але перетворитися на модний аксесуар їм знадобилося значно більше часу.

В 50-х роках сонцезахисні окуляри все ще використовувалися головним чином як захист від яскравих сонячних променів, їх надягали за кермом автомобіля і під час занять гірськолижним спортом. Тільки представники модного авангарду могли носити їх як декоративний аксесуар на голові навіть у похмурий день.

А дизайнери створювали форми сонцезахисних окулярів, які відповідали духу того часу. Сьогодні це здається безглуздим і навіть смішним, але хто знає, як виглядатимуть через кілька років сьогоднішні модні моделі сонячних окулярів.

Сонцезахисні окуляри з минулого   Які форми сонцезахисних окулярів були модні в 50-70-х роках?

Одним з перших дизайнерів, що почали створювати нові форми сонцезахисних окулярів, був П'єр Карден, вражав своїми моделями сонячних окулярів модну публіку.

Сонцезахисні окуляри з минулого. Стаття від інтернет-магазину Модная покупка  Нові форми сонцезахисних окулярів від П'єра Кардена

Консервативно налаштована частина населення навіть у 70-х роках продовжувала носити сонцезахисні окуляри прямокутної форми.

Сонцезахисні окуляри з минулого. Стаття від інтернет-магазину Модная покупка      Сонцезахисні окуляри прямокутної форми. Стаття від інтернет-магазину Модная покупка

Порівняйте для наочності фото сонячних окулярів 70-х років (зліва) та їх сучасні варіанти (справа).

Які форми сонцезахисних окулярів були модні в 50-70-х роках?  Сонцезахисні окуляри з минулого

В 70-ті роки зароджується любов до брендів, яка в 80-ті роки посилюється завдяки появі безлічі колекцій сонцезахисних окулярів від різних дизайнерів і кутюр'є.

Сонцезахісни окуляри у 80-ті роки   Сонцезахисні окуляри з минулого. Стаття від інтернет-магазину Модная покупка  Сонцезахісни окуляри у 80-ті роки

 

Які сонцезахисні окуляри є в нашому магазині?

В нашому інтернет-магазині ви можете купити якісні копії сонцезахисних окулярів Ray-Ban:

Другие статьи