Корзина
254 отзыва
+380988494925
+380988494925
+380988494925
+380631235414
Интернет-магазин аксессуаров Модная покупка

Святкування Дня святого Валентина

Святкування Дня святого Валентина
Трохи про історію виникнення свята

08.02.15

Коли відзначається День святого Валентина?

Наближається велике свято для людей, чиї серця ще «живуть» любов'ю і почуттями-День святого Валентина, який відзначається 14 лютого.

А почалася ця історія в III столітті н.е. Молодий і освічений священик Валентин, який крім основної служби вивчав медицину і науки, позитивно ставився до шлюбу.

Ця історія розпочалася і відбувалася під час правління римського імператора Клавдія II, який був настільки прихильний військовій службі, що навіть заборонив римським легіонерам одружуватися, видавши відповідний указ. Клавдій II вважав, що сім'я розкладає дисципліну і не дає легіонеру повноцінно нести військову службу.

Незважаючи на найсуворішу указ, священик не тільки продовжував здійснювати одруження легіонерів, а й допомагав не надто розумним і красномовним воякам пояснюватися у своїх почуттях.
Скоро історія з порушенням наказу незабаром отримала розголос і священика Валентина взяли під варту, Суд засудив Валентина до страти.

Подальша історія нікому до кінця не відома, але існує легенда, що у в'язниці в благородного і вихованого закохалася дочка тюремника, яка була сліпою. 13 лютого, перед своєю стратою, Валентин надіслав їй листа, в якому освідчився у своїх почуттях до дівчини.
Інша історична версія стверджує, що Валентин закохався в незрячу дочка тюремника, яку він бачив у своє крихітне віконце, і яка гарно співала сумні пісні. У цій історії він навіть вилікував її, повернувши зір ...

Сьогодні вже не має значення, та й ми не дізнаємося, як все відбувалося. Важливо інше: молодий священик Валентин загинув в ім'я Любові! В ім'я великого і прекрасного почуття: любові до людей і любові до Бога, любові до прекрасної сліпий дівчині.
Священик Валентин був зарахований до мучеників, які постраждали за християнську віру і католицька церква його канонізувала.
Саме з усіх цих причин святого Валентина вибрали покровителем усіх закоханих.

Святкування Дня святого Валентина

Подарунки на день святого Валентина


У нашому інтернет-магазині ви можете купити подарунок на День святого Валентина, який не тільки доставить радісні миті, але зробить вашу другу половину (жінку чи чоловіка) красивою, стильною і модною:

Свято День святого Валентина

 

Другие статьи